UST

HAKKIMDA

Adım Ömer Ulusoy 1984 Doğumluyum Özel bir şirkette Reklam ve SEO staratejisti olarak çalışıyorum. Ayrıca Freelance işler yapıyorum. Bir çok eğitime ve seminerlere katıldım. Şimdiye kadar 12 Farklı Ülke Gördüm, Farklı kültürdeki insanlar ile tanışma fırsatım oldu. Doğayı, Araba Kullanmayı Değişik Yerler görmeyi ve Farklı lezzetlerde yemek yemeyi seviyorum.

Blog sayfamda ilgimi çeken içerikler hakkında araştırmalar yaparak yazılar yazıyorum. Dilerseniz Size; SEO – Reklam – Profesyonel E-ticaret Yönetimi Hakkında Freelance destek verebilirim.

Var olduğunuz yapıyı daha iyi yerlere getirmek ve bulunduğunuz statüyü korumak için buradayım… Sizlerin boşa harcanacak zamanınızın olmadığının farkındayım, Bu farkındalıkla sizi ve düşüncelerinizi daima Önemserim…

Şunu çok iyi biliyorum ; Zamanı en iyi değerlendiren, Her zaman öndedir, Olası dalgalanmalarda nefes almanıza olanak sağlar. Zaman yönetimimiz sayesinde, doğru strateji ile daima hedef odaklı çalışırım…

Bizden e-ticaret ile ilgili her konuda fikir alabilirsiniz, Profesyonel olarak Ortalama 10 yıllık tecrübemiz sayesinde ile size çıkış yolları sunacak bir çok kişi veya kuruluşlar hakkında tecrübemiz bulunuyor.

Unutmayın doğru zamanda doğru adım size kazandırır, İnternetin güzel yanı; sonuçları anında görebilme imkanı veriyor olmasıdır.